18.01.2019

WALL

Spotkanie + warsztaty

Chcesz rozwinąć swoją firmę, ale nie wiesz jak? Masz pomysł, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na jego realizację?
Skorzystaj ze specjalistycznego doradztwa, które pozwoli na otwarcie nowego rozdziału w historii twojej firmy.

Jak to zrobić i otrzymać na ten cel dofinansowanie do 85 proc. dowiesz się na spotkaniu i warsztatach, które odbędą się 31.01.2019 r. w godz. 16.00-18.25 w sali 4W Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

 

Goście specjalni wydarzenia

 

Krystian Krawczyk – ekspert z 20-letnim doświadczeniem w obszarze customer experience,
budowania nowych modeli sprzedażowych, jakości obsługi i tworzenia standardów obsługi klienta.
Zrealizował ponad 450 projektów badawczo-konsultingowych, w takich branżach jak przemysł,

usługi finansowe, bankowość, farmaceutyka, FMCG, czy telekomunikacja.
W przeszłości przez kilka lat kierował największym departamentem badawczym
w ramach Instytutu Badania Opinii i Rynku Pentor.

 

 

 

 

 

Bartłomiej Postek – ekspert EdTech (Education Technologies) z 10 letnim doświadczeniem, założyciel i prezes Funmedia – internetowego wydawcy edukacyjnego. Współtwórca 14 aplikacji edukacyjnych w tym produktu LERNI, który pozyskał ponad 700 000 instalacji w ponad 100 krajach, sprzedając ponad 100 000 licencji za kilkanaście milionów złotych. Zdobywca tytułu „Startup Roku” w 2014, w ramach nagrody przeszedł prestiżowy kurs dla przedsiębiorców internetowych w Dolinie Krzemowej.
Założyciel stowarzyszenia Startup Founders, wspierającego przekazywanie wiedzy i doświadczeń pomiędzy founderami startupów, inicjator Rebel Campus – społeczności ludzi przedsiębiorczych oraz Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów. Wykładowca akademicki i promotor przedsiębiorczości. Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego ds. strategii, współpracy z biznesem i rozwoju przedsiębiorczości akademickiej.

 

 

PROGRAM SPOTKANIA

 

Zapisz się na wydarzenie już dziś!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

agenda spotkania inQUBE 31.01.2019
Lokalizacja siedziby głównej firmy/instytucji

Województwo:Powiedz nam więcej o reprezentowanej firmie/instytucji, abyśmy mogli dopasować oferty wsparcia biznesu do Twoich potrzeb (tutaj po kliknięciu odpowiednio w podmiot gospodarczy, instytucję, w tym non profit, osoba indywidualna wyświetlają się kolejne punkty)

Wielkość firmy w rozumieniu przepisów załącznika nr I do rozporządzenia komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.

Branża:Czy reprezentowana firma reprezentuje jedną lub kilka następujących branż:Czy reprezentowana instytucja prowadzi badania i/lub współpracuje z jedną lub kilkoma następującymi branżami:Mam:

[recaptcha size:compact]

wróć do poprzedniej strony