25.09.2018

WALL

Rusza przebudowa inQUBE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

miło jest nam poinformować, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu rusza z inwestycją przebudowy budynku „O” na Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE, miejsca pracy dla mikro i małych firm, w tym Startupów branży ICT oraz spotkań biznesu i nauki.

Uroczyste podpisanie umowy odbędzie się dzisiaj 25.09.2018 r. w gabinecie JM Rektora o godzinie 10:00. Wykonawcą inwestycji będzie wyłoniona w drodze przetargu firma AKBiK sp. z o.o.

Prace nad modernizacją budynku „O” ruszają 25 września 2018, a już we wrześniu 2019 r. zapraszamy w nasze progi wszystkich, którzy chcą prowadzić firmy lub już je prowadzą i potrzebują wsparcia.

Nowoczesny budynek zapewni możliwość wynajmu:

* powierzchni biurowych – 30 niewielkich biur,

* 7 salek spotkań z klientami i pracownikami w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny, umożliwiający przeprowadzenie warsztatów, prezentacji, konferencji,

* ok. 20 miejsc do pracy w co-worku.

Zadbaliśmy o wszystko czego mogą potrzebować Startup’y do rozwoju. Będzie atmosfera pracy i współpracy, klimat biznesu i sukcesu finansowego, nowoczesne miejsca spotkań z zaproszonymi gośćmi, recepcja zajmująca się administracją biur i firm, prowadząca tzw. wirtualne biuro dla rezydentów i e-rezydentów, przestrzeń wspólna do wymiany pomysłów, dostęp do sprzętu biurowego, kuchnie, strefy relaksu, parkingi dla samochodów i rowerów, a nawet łazienka z prysznicami.

Na potrzeby działania InQube zostanie zakupiony serwer i macierze dyskowe, szafy rakowe, dostępny będzie szybki internet, Wi-Fi oraz „chmura” w całym budynku. Stale rozbudowujemy ofertę usług, a wszystkie pomysły i podpowiedzi co możemy zrobić są mile widziane – joanna.holub-iwan@eu.wroc.pl

Będzie to pierwsza tak nowoczesna przestrzeń co-workingowa i biurowa dla Startup’ów (studentów, absolwentów, naukowców) zarządzana przez uczelnię wyższą w kraju!

Zapraszamy do śledzenia postępu prac na stronie internetowej www.inqube.pl

 

 

 

wróć do poprzedniej strony