04.10.2018

WALL

Konferencja w Dzierżoniowie

Chcesz rozwinąć swoja firmę, ale nie wiesz jak? Masz pomysł, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na jego realizację? Skorzystaj ze specjalistycznego doradztwa, które pozwoli na otwarcie nowego rozdziału w historii twojej firmy.

Jak to zrobić i otrzymać na ten cel dofinansowanie do 85 proc. dowiesz się na konferencji, która odbędzie się 19.10.2018 r. w godz. 10.00-13.15 w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul.Nowowiejskiej 88 w Dzierżoniowie.

Program konferencji tutaj.

PARTNERZY:

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz do zapisu -> 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

agenda konferencji inQUBE 11.10.2018r. w Dzierżoniowie
Lokalizacja siedziby głównej firmy/instytucji

Województwo:Powiedz nam więcej o reprezentowanej firmie/instytucji, abyśmy mogli dopasować oferty wsparcia biznesu do Twoich potrzeb (tutaj po kliknięciu odpowiednio w podmiot gospodarczy, instytucję, w tym non profit, osoba indywidualna wyświetlają się kolejne punkty)

Wielkość firmy w rozumieniu przepisów załącznika nr I do rozporządzenia komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.

Branża:Czy reprezentowana firma reprezentuje jedną lub kilka następujących branż:Czy reprezentowana instytucja prowadzi badania i/lub współpracuje z jedną lub kilkoma następującymi branżami:Mam:

[recaptcha size:compact]

 

 

wróć do poprzedniej strony